O nás

Každá firma se vyvíjí, mění své strategie, inovuje systém řízení a s ním i strukturu zaměstnanců. Od svých začátků, kdy jsem zaměstnával rodinu a své přátele, jsme společně ušli dlouhou cestu. Přesto jsem si i po čtrnácti letech zachoval ideály, které jsem měl už v počátcích svého podnikání. Byly to poctivě odvedená práce a úcta k člověku. Proto dnes mohu říci, že i když naše firma doznala za oněch čtrnáct let velkých změn, v jádru zůstala stejná.

Mým přáním je usnadnit vám alespoň malou část rozhodování. Jsem připraven nabídnout vám naše kompletní služby a poskytnout vám v plné míře to, co očekáváte, totiž kvalitní a pohodlný servis.

V naší firmě neustále hledáme nové a lepší způsoby, jak zajistit pro svého klienta příjemné a čisté prostředí, které je nutnou podmínkou k jeho vlastnímu rozvoji.

Pro vás, našeho partnera, je důležité, že nezabezpečujeme pouze úklid, ale že odpovídajícím způsobem, na vysoké profesionální úrovni chráníme, ošetřujeme a prodlužujeme životnost vašeho majetku. Velice si vážím toho, že i v dnešní době je mnoho společností, které toto oceňují.

Držíte v rukou tuto prezentaci jako vizitku naší práce. Věřím, že pro vás bude příjemným zážitkem zjištění, jak mnoho nám záleží na vašem pocitu dobré volby, na vytvoření skutečného partnerství a výsledného uspokojení z dobře odvedené práce.

Viktor Cina
jednatel