Focus Cleaning – Úklid a čištění koberců Olomouc

Profesionální úklid a čištění koberců


Naše služby

čistění žulových podlah

Čištění žulových podlah

Čistíme žulové podlahy a provádíme odborné inspekce podlah. Zajistíme odstranění barev a lepidel z žulových podlah, řešíme praskliny a také dilatace z palety nabízených materiálů (hliník, mosaz, plast), zajišťujeme broušení, tmelení a finální impregnace. 

čištění žulových schodů

Čištění žulových schodů

Odborné čištění a renovace žulových schodů, včetně služeb renovace schodů, desinfekce a impregnace schodů, hloubkového antibakteriálního čištění a profesionální údržby.

Čištění a renovaci žulových schodů je prováděna certifikovanými metodami mechanické renovace a horkovodními, parními a čistícími systémy za plně profesionálních podmínek. Čistíme a renovujeme žulové schody a také odstraňujeme a redukujeme skvrny a fleky, čistíme spáry, odstraňujeme mastnoty i silné nečistoty, provádíme aplikaci ochranných impregnací proti špíně a vodě. Výrazně prodlužujeme živostnost vašeho majetku kombinací profesionálního čištění a následné ochranné impregnace žulových schodů

čištění koberců

Čištění koberců

Zabýváme se čištěním koberců pro firmy i domácnosti a průmysl. Využíváme kvalitní čistící techniku firmy Kärcher. Specializujeme se na hloubkové čištění koberců, čalounění a matrací. Využíváme šetrné metody hloubkového čištění, které efektivně prodlužují životnost všech textilních povrchů, oživují vlákna i barvy koberců.

úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Komplexní úklid kanceláří jednotlivcům i firmám s úklidem průmyslových prostor, kanceláří a dalších místností a prost. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku, stejně tak jako generální úklid, úklid staveb a další úklidové práce.


Vaše koberce budou zářit čistotou!

Používáme profesionální čistící stroje značky Kärcher a účinnou chemii, která zbaví koberec všech viditelných i neviditelných nečistot.


Objednat čištění koberců

Pro koho uklízíme
Zanechte nám zde své číslo a my se Vám ozveme.

  Obslužná oblast: Olomouc a okolí

  Černovír a Klášterní Hradisko, Droždín, Hejčín, Holice, Chomoutov, Chválkovice, Lazce, Lošov, Nedvězí, Nemilany, Tabulový Vrch, Neředín, Nová Ulice, Nové Hodolany, Nové Sady, Nový Svět, Olomouc – střed, Olomouc – západ, Pavlovičky, Povel, Radíkov, Řepčín, Slavonín, Staré Hodolany a Bělidla, Svatý Kopeček, Topolany, Týneček
  úklid kanceláří Olomouc - obslužná oblast

  • Profesionální čištění koberců extrakční metodou
  • Kompletní úklidy kanceláří a jiných komerčních prostor
  • Dezinfekce aut, kanceláří a jiných prostorů ozónem
  • Rychlé jednání
  • Široká dostupnost našich služeb za férovou cenu
  • Máme zkušenosti od roku 1996
  • 50+ spokojených klientů

  Viktor Cina

  majitel

  +420 77777 20 54
  cinav@email.cz

   Naše další projekty: Úklid kanceláří a čištění koberců Brno